Bądź na bieżąco

Wiosenny city break? Ułatw sobie podróż z iTaxi!

City break to doskonały sposób na krótki urlop oraz odpoczynek od codziennych obowiązków. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie wyjazdu na wiosnę, kiedy przyroda budzi się do życia, robi się cieplej, a dni stają się coraz dłuższe. Przy planowaniu wypadu do wybranego miasta warto pamiętać o zainstalowaniu aplikacji iTaxi.

City break to coraz bardziej popularna forma kilkudniowego wypoczynku. Stanowi okazję do zwiedzania zabytkowych miast, poznawania ich atrakcji kulturalnych i rozrywkowych oraz aktywnego spędzania czasu. Niezależnie od tego, czy celem podróży jest Rzym, Londyn, Barcelona, Kraków lub Gdańsk, usługi iTaxi będą pomocne w jego sprawnej organizacji.

Sprawdzony sposób, by dotrzeć na lotnisko

W przypadku podróży samolotem należy pamiętać o tym, żeby być odpowiednio wcześnie na lotnisku. Aby na nie dotrzeć, można skorzystać z komunikacji miejskiej – jednak bywa ona zawodna, a transport bagaży, np. w zatłoczonym autobusie, staje się problematyczny i przysparza dużo stresu. Dogodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z transferu lotniskowego iTaxi. Przejazd można zamówić w aplikacji lub dzwoniąc pod numer: 737 737 737. 

iTaxi zrealizuje kurs na każde lotnisko w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu czy Poznaniu. Dzięki temu, w trakcie wiosennego city breaku, zapewnisz sobie komfortowy i bezpieczny środek transportu z miejsca do miejsca. Transfer na lotnisko zamówisz na “już” lub z wyprzedzeniem, na konkretny dzień i godzinę. Posiadający licencję kierowcy iTaxi na czas zawiozą Cię lub odbiorą z terminala.

Zasady zamawiania transferu lotniskowego iTaxi

W przypadku zamawiania za pomocą aplikacji kursu z wyprzedzeniem należy pamiętać o tym, żeby po wciśnięciu „Zamów”, wybrać opcję „Inna godzina”. Dzięki temu możliwa będzie zmiana terminu kursu z „teraz” na odpowiedni dzień i godzinę. Aby przejazd na lotnisko przebiegł sprawnie, warto też przed rezerwacją usługi przygotować numer swojego lotu.

Nie ryzykuj opóźnień i bądź na lotnisku o czasie. Rozpocznij swój wiosenny city break z iTaxi!

Zapraszamy do wspólnych przejazdów!