Bądź na bieżąco

Zamawiaj przesyłki z nową usługą iPaczka!

Ruszamy z nową platformą dla naszych klientów – iPaczka. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla firm i podmiotów działających w branży e-commerce, ale także dla klientów indywidualnych. Nowa usługa kurierska działa na zasadach „Same Day Delivery”, umożliwia odbiór paczki już w ciągu 15 minut i objęta jest ceną gwarantowaną, znaną już na etapie składania zamówienia. Z iPaczką nie musisz martwić się o czas dostawy swojej przesyłki!

iPaczka – odpowiedź na potrzeby konsumentów

W dzisiejszych realiach czas dostawy produktów oraz usług odgrywa kluczową rolę. Zgodnie z danymi, którymi dysponujemy w iTaxi, 86% konsumentów zapytanych o motywacje zakupowe odpowiada, że aby skłonić ich do częstszych zakupów online produkty powinny być dostarczane w ciągu 12h. W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony podmiotów z branży e-commerce oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy nową usługę – iPaczkę, która działa na zasadach „Same Day Delivery”. Decydując się na skorzystanie z niej możesz liczyć na błyskawiczny odbiór przesyłki – kurier będzie u Ciebie nawet w kwadrans, a paczka zostanie dostarczona do adresata tego samego dnia – 99,5% przesyłek zrealizowanych za pośrednictwem iPaczki trafiło do rąk odbiorcy w dniu wysyłki.

Jak działa iPaczka?

Ekspresowa wysyłka dokumentów i innych produktów wymagających szczególnej opieki nie będzie problemem dzięki iPaczce. Szybka i sprawna dostawa kurierska możliwa jest za pośrednictwem dwóch rodzajów usług:

  • iPaczka Standard – to gwarancja szybkiego odbioru przesyłki i dostawy pod wskazany adres do 3 godzin. Maksymalny wymiar paczki to 50x50x50 cm oraz waga do 10 kg.
  • iPaczka Premium gwarantuje błyskawiczny odbiór przesyłki oraz bezpośrednią dostawę pod wskazany adres. Usługa ta przewiduje realizację zarówno zleceń standardowych, jak i nietypowych ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta.

Skorzystanie z iPaczki umożliwia łatwy w obsłudze i przejrzysty panel do zamawiania przesyłek dostępny pod adresem: https://ipaczka.com.pl/portal/. Korzystając z usługi otrzymujesz gwarancję ceny – jest ona znana już na etapie składania zamówienia. Dodatkowo, dostawy realizują schludnie ubrani kurierzy mówiący płynnie w języku polskim, więc bez problemu przekażesz wszelkie informacje dotyczące Twojej przesyłki.

Aktualnie usługa dostępna jest w Warszawie, jednak już trwają prace nad poszerzeniem zasięgu platformy o kolejne miasta, takie jak: Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Olsztyn.

Jak wysłać przesyłkę z iPaczka?

Krok 1 – Wybierz iPaczkę, podpisz umowę i zaloguj się do panelu klienta na stronie https://ipaczka.com.pl/portal. Przesyłkę możesz zamówić także bez podpisywania umowy. Wystarczy, że wejdziesz na stronę i zarejestrujesz się. W tym przypadku płatność za przesyłkę należy uiścić każdorazowo przy zamawianiu kuriera.

Krok 2 – Podaj adres odbioru oraz dostawy przesyłki i zamów kuriera.

Krok 3 – Przygotuj przesyłkę. Kurier już do Ciebie jedzie!

iPaczka w trosce o środowisko

Poza szybką, komfortową i wysokiej jakości obsługą, iPaczka, będąc częścią iTaxi.pl S.A., ma w swoich strategicznych celach dbałość o środowisko. Szczególny nacisk kładziemy na obsługę zleceń poprzez flotę aut hybrydowych i elektrycznych, a także na grupowanie paczek oraz, w miarę możliwości, realizację kilku dostaw jednocześnie. Przyczyniamy się przez to do ograniczania emisji CO2, co pozytywnie wpływa na środowisko. Ponadto, jesteśmy nastawieni na współpracę z partnerami realizującymi działania proekologiczne, korzystanie z materiałów z recyklingu, edukację proekologiczną i segregowanie śmieci. W iTaxi stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i sprawność wykonywanych usług, dlatego cieszymy się, że możemy zaproponować naszym klientom kolejne udogodnienia.

Jesteś ciekawy, jak działa nasza nowa usługa? Sprawdź szczegóły na stronie: https://itaxi.pl/ipaczka/