Jak zamówić przejazd w aplikacji iTaxi na miarę potrzeb?

iTaxi to nowoczesna aplikacja mobilna, za pomocą której możesz zamówić przejazd dostosowany do swoich potrzeb. Pojazdy klasy premium, duży bagażnik, auta mieszczące nawet 8 osób czy transport zwierząt to tylko niektóre z możliwości, które Ci oferujemy.  W dzisiejszym wpisie dowiesz się, jak krok po kroku zamówić przejazd, który spełni Twoje oczekiwania.

Powodów, dla których warto skorzystać z aplikacji iTaxi jest wiele – to m.in. szybkość i wygoda zamawiania przejazdów na terenie całej Polski, informacja o przyjęciu zlecenia, podgląd auta na mapie, wygodny sposób płatności czy wgląd w podsumowanie kursów. Jak jednak zamówić przejazd, uwzględniający Twoje szczególne potrzeby? To proste!

Zacznijmy jednak od początku…

Aby zamówić przejazd, włącz aplikację iTaxi i kliknij w okienko „Zamów”, znajdujące się na głównym ekranie. Pamiętaj, że na tym etapie jedynie dostosowujesz przejazd do swoich potrzeb – gdy wprowadzisz wszelkie niezbędne informacje oraz interesujące Cię parametry, konieczne będzie potwierdzenie zamówienia za pomocą przycisku „Potwierdź zamówienie”.

Odwiedzając zakładkę „Zamów” możesz w prosty i szybki sposób zamówić przejazd wpisując jedynie adres docelowy przy jednoczesnym zachowaniu ustawień domyślnych, tzn. natychmiastowej realizacji usługi przez auto klasy popularnej. Jeżeli jednak chciałbyś odbyć podróż autem klasy premium – wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Luksusowa”. Pamiętaj jednak, że wiąże się to z dodatkową opłatą. Poniżej znajdziesz okienko „Na teraz”, w którym powinieneś ustalić czy przejazd powinien zostać zrealizowany w chwili składania zamówienia czy w innym, ustalonym przez Ciebie dniu i godzinie, w ramach tzw. zlecenia terminowego.

To jednak nie wszystko! W aplikacji iTaxi znajdziesz również zakładkę „Wybierz taxi z listy” za pomocą której możesz zamówić jeden konkretny, interesujący Cię pojazd. Na ekranie pojawią się propozycje w dwóch wariantach – auta, które znajdują się w pobliżu i przyjadą najszybciej, a także te bardziej ekonomiczne, o niższej stawce za km. Przy każdym z pojazdów widniejącym na liście znajduje się informacja o jego modelu, liczbie mieszczących się w osób, szacowanym czasie przyjazdu, stawce za km oraz ocenie kierowcy.

Co jeszcze możemy Ci zaproponować? Odwiedzając zakładkę „Więcej opcji” zyskasz możliwość zamówienia auta:

  • dostosowanego do liczby pasażerów – nawet do 8 osób!
  • z dużym bagażnikiem – jeśli planujesz przewieźć większą liczbę przedmiotów czy bagaży,
  • którym przewieziesz zwierzaka.

W tej samej zakładce znajdziesz możliwość poinformowania kierowcy o swoich szczególnych wymaganiach – wystarczy, że wejdziesz w „Informacja dla kierowcy” oraz zostawisz komentarz.

Prawda, że proste? Korzystając z powyższych funkcji można jeszcze bardziej zwiększyć komfort podróżowania. Co więcej, nie ma już konieczności dzwonienia na infolinię, by zamówić pojazd dostosowany do szczególnych potrzeb. Aplikację iTaxi możesz wygodnie pobrać w sklepach App Store (na telefonach z systemem iOS), Google Play (w przypadku urządzeń z systemem Android) oraz tutaj:

https://itaxi.pl/pobierz/

Przed zamówieniem przejazdu zapoznaj się z cennikiem usług dodatkowych, znajdujących się w zakładce „Usługi” na dole strony www.iTaxi.pl lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!