Bądź na bieżąco

iTaxi na otwarciu nowego salonu Ferrari!

W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję brać aktywny udział w evencie Ferrari, zorganizowanym w związku z otwarciem nowego salonu w Warszawie.

Salon przy ulicy Wirażowej 21 to największy obiekt marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Na wydarzenie, którego iTaxi było partnerem logistycznym, przybyło ponad 400 zaproszonych gości – z Polski i Włoch.

– Cieszymy się, że to topowe marki, rozpoznawane na całym świecie, regularnie powierzają nam obsługę swoich ważnych, biznesowych wydarzeń. To utwierdza nas w przekonaniu, że usługi świadczone dla klientów biznesowych rozwijają się w dobrym kierunku – ocenia Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

Podczas wydarzenia, przedstawiciele Ferrari przygotowali dla wszystkich gości niespodziankę.  Zaprezentowali wyjątkowy, 1000-konny model Ferrari SF90 Stradale, którego zdjęcie prezentujemy poniżej!

Bez względu na to, czy jesteście fanami marki z Maranello przyznacie nam racje – nowy model ze stajni Ferrari robi wrażenie! 😊

Jesteśmy zawsze przygotowani do zadań standardowych, jak i niestandardowych. Pamiętacie, jak odwieźliśmy Pawła Fajdka do domu?