MPT Taxi

 MPT Taxi

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737
lub 19 191

Zamów online

działających w Warszawie dołączyła do iTaxi!

MPT - jedna
z najstarszych
korporacji

Komfort - iTaxi
w Tczewie
zawsze
pod ręką

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

MPT Taxi w Warszawie

W ramach połączenia MPT oraz iTaxi powstała flota o największej liczbie licencjonowanych kierowców taxi w Warszawie. Udostępniamy klientom biznesowym i indywidualnym szeroką gamę funkcjonalnych możliwości związanych z przejazdami taksówkowymi.

Robimy to z pasją i profesjonalizmem wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i organizacyjnie w celu utrzymywania najwyższej jakości usług. Profesjonalne rozwiązania w połączeniu z doświadczeniem to klucz do lojalności wielu tysięcy naszych Klientów. Jeśli Ty lub Twoja firma nie jesteście jeszcze naszym Klientem, to może czas sprawdzić, że warto!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji całą dobę. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi kierowcami taxi. Każda taksówka wyposażona jest w terminal do rozliczeń transakcji elektronicznych kartami bankowymi w tym zbliżeniowymi.

Oferujemy profesjonalną obsługę oraz pomoc w organizacji stałych i okazjonalnych przejazdów Twoich Klientów i pracowników (odbiory gości z lotnisk, dworców kolejowych, hoteli…), obsługę imprez, konferencji i wszelkiego typu eventów firmowych. Zorganizujemy także odbiór Twojego dziecka ze szkoły, przywieziemy zakupy, pomożemy „odpalić” samochód, zawieziemy Cię na Lotnisko czy na pociąg.

Na ulicach Warszawy możesz spotkać nasze taksówki oklejone w barwach łączonej floty MPT iTaxi

iTaxi #najlepiej

Biznes

iTaxi.pl oprócz usług dla Klientów indywidualnych oferuje przejazdy dla firm z Wrocławia. Jeśli prowadzisz biznes i często korzystasz z przejazdów taxi nasza oferta może być dla Ciebie okazją na łatwiejsze podróżowanie, wygodniejsze płatności i przejrzystość kosztów.

Praca

Idealne miejsce pracy dla kierowcy to iTaxi. W naszej ekipie znajdziesz tylko licencjonowanych kierowców, dbających o swoje samochody i pasażerów. Jeśli chcesz dołączyć do naszego grona zapoznaj się z warunkami i twórz tą firmę razem z nami!

Skontaktuj się
z nami

737 737 737
lub 19 191