fbpx

MPT Taxi

 MPT Taxi

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737
lub 19 191

Zamów online

działających w Warszawie dołączyła do iTaxi!

MPT - jedna
z najstarszych
korporacji

MPT - jedna
z najstarszych
korporacji

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737
lub 19 191

 MPT Taxi

Zamów online

działających w Warszawie dołączyła do iTaxi!

MPT Taxi w Warszawie

W ramach połączenia MPT oraz iTaxi powstała flota o największej liczbie licencjonowanych kierowców taxi w Warszawie. Udostępniamy klientom biznesowym i indywidualnym szeroką gamę funkcjonalnych możliwości związanych z przejazdami taksówkowymi.

Robimy to z pasją i profesjonalizmem wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i organizacyjnie w celu utrzymywania najwyższej jakości usług. Profesjonalne rozwiązania w połączeniu z doświadczeniem to klucz do lojalności wielu tysięcy naszych Klientów. Jeśli Ty lub Twoja firma nie jesteście jeszcze naszym Klientem, to może czas sprawdzić, że warto!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji całą dobę. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi kierowcami taxi. Każda taksówka wyposażona jest w terminal do rozliczeń transakcji elektronicznych kartami bankowymi w tym zbliżeniowymi.

Oferujemy profesjonalną obsługę oraz pomoc w organizacji stałych i okazjonalnych przejazdów Twoich Klientów i pracowników (odbiory gości z lotnisk, dworców kolejowych, hoteli…), obsługę imprez, konferencji i wszelkiego typu eventów firmowych. Zorganizujemy także odbiór Twojego dziecka ze szkoły, przywieziemy zakupy, pomożemy „odpalić” samochód, zawieziemy Cię na Lotnisko czy na pociąg.

Na ulicach Warszawy możesz spotkać nasze taksówki oklejone w barwach łączonej floty MPT iTaxi

Cennik usług dodatkowych MPT

KombiBusUsługi kurierskie, transport dokumentówZakupyPrzewóz zwierząt
+ 10 zł do ceny kursu+ 30 zł do ceny kursucena kursu + 5 zł za każde wyjście kierowcy z samochodu30 zł dzień / 50 zł noczwierzę w kontenerze bez opłat,
bez kontenera + 10 zł
Klasa PremiumDedykowany odbiór PasażeraOdpalenie auta z kabliOdprowadzenie autaOpłata Parkingowa
+ 3 zł/km+ 20 zł do ceny kursu30 zł odpalenie + 20 zł dojazd do klienta = 50 zł3x cena kursu5 zł dopłata do kursów z Dworca Centralnego i Zachodniego
MINIMALNA OPŁATA
ZA KURS
15 zł
przy złożeniu zamówienia w opcji ,,na teraz”
25 zł
przy złożeniu zamówienia terminowego
60 zł
przy zamówieniu taksówek Premium i Bus

*Cena kursu, czyli cena jaka wychodzi na taksometrze kierowcy za zrealizowany kurs. Wlicza się w nią opłata startowa, ilość przejechany kilometrów oraz czas spędzony w korkach i na światłach (czas, kiedy samochód nie jedzie).
**Pamiętaj, że ceny usług mogą ulec zmianie w pewnych przypadkach, np. kiedy jest wykonanie wymaga od kierowcy wyjątkowo długiego kursu lub przekroczenia granicy miasta (III taryfa)

Opłata za złożenie i przerwanie zlecenia może zostać naliczona i wynosi:
10 PLN za złożenie i przerwanie zlecenia przez Pasażera z jego winy po upływie 2 minut od przyjęcia zlecenia i rozpoczęcia dojazdu przez Kierowcę pod adres początkowy,
15 PLN za złożenie i przerwanie zlecenia z winy Pasażera po przybyciu Kierowcy pod adres początkowy i zgłoszeniu oczekiwania na pasażera (telefon, sms lub powiadomienie w Aplikacji iTaxi) lub przez Kierowcę po zgłoszeniu oczekiwania na Pasażera i bezskutecznym oczekiwaniu na pasażera ponad 10 minut od przybycia pod adres początkowy bądź od godziny, na którą zostało złożone zlecenie terminowe.

iTaxi #najlepiej

Biznes

iTaxi.pl oprócz usług dla Klientów indywidualnych oferuje przejazdy dla firm z Wrocławia. Jeśli prowadzisz biznes i często korzystasz z przejazdów taxi nasza oferta może być dla Ciebie okazją na łatwiejsze podróżowanie, wygodniejsze płatności i przejrzystość kosztów.

Praca

Idealne miejsce pracy dla kierowcy to iTaxi. W naszej ekipie znajdziesz tylko licencjonowanych kierowców, dbających o swoje samochody i pasażerów. Jeśli chcesz dołączyć do naszego grona zapoznaj się z warunkami i twórz tą firmę razem z nami!

Skontaktuj się
z nami

737 737 737
lub 19 191