Prowadź swój
biznes wygodnie

i zawsze na czas, z iTaxi

Prowadź swój
biznes wygodnie

i zawsze na czas, z iTaxi

Służbowe taksówki iTaxi to:

Największa sieć taxi w Polsce

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się aplikacją taxi w kraju. Nasze taksówki możesz już zamawiać w ponad 100 miastach w Polsce. Przez cały czas uzupełniamy ją o kolejne, w których jeżdżą nasi kierowcy. Już teraz mamy 10 000 taksówek i ta liczba wciąż rośnie! Sprawdź pełną listę miast.

Jedna zbiorcza faktura w miesiącu

Dajemy Ci najlepsze na rynku narzędzie do sprawnego zarządzania przejazdami służbowymi. Dzięki niemu ułatwisz pracę sobie i księgowemu. Nie musisz walczyć z rozrastającą się biurokracją i pamiętać o voucherach albo kartach. Nie tracisz czasu, bo wszystko, czego potrzebujesz, masz teraz w jednym miejscu!

Nadawanie pracownikom limitów i uprawnień

Chcesz działać kompleksowo? Wykorzystaj cały potencjał naszego systemu! Dzięki jego funkcjonalnościom możesz ustalić limit kursów przypisanych do konkretnego pracownika. To nie wszystko – wybierasz też kryteria dostosowane do budżetu danego działu albo projektu Twojej firmy.

3 sposoby zamawiania

Odpowiednio do sytuacji wybierasz najwygodniejszy dla siebie sposób. Aplikacja pozwala zamówić taksówkę gdziekolwiek jesteś, wystarczy smartfon. Jeśli zamiast smartfona, masz komputer – zamów taksówkę przez www. Kiedy nie masz dostępu do Internetu, zadzwoń na 737 737 737 (czynny 24h w miastach, w których jeździmy).

Zaufali nam

Udostępnione nam narzędzie pozwala w łatwy i wygodny sposób kontrolować przejazdy.
Pozwala wyznaczać limit kursów dla poszczególnych pracowników i na bieżąco monitorować wydatki.
To dla nas duże ułatwienie i oszczędność czasu.

Dentsu Aegis Network

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy
z naszym partnerem i z jakości obsługi. Rekomendujemy firmę iTaxi.pl
jako rzetelną, profesjonalną i otwartą na oczekiwania klientów.

Interia

Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą,
która tak jak nasza agencja, profesjonalnie podchodzi do współpracy
z klientem i dla której nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

180heartbeats + JUNG v. MATT

Udostępnione nam narzędzie pozwala w łatwy i wygodny sposób kontrolować przejazdy. Pozwala wyznaczać limit kursów dla poszczególnych pracowników i na bieżąco monitorować wydatki. To dla nas duże ułatwienie i oszczędność czasu.

Dentsu Aegis Network

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z naszym partnerem i z jakości obsługi. Rekomendujemy firmę iTaxi.pl jako rzetelną, profesjonalną i otwartą na oczekiwania klientów.

Interia

Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą, która tak jak nasza agencja, profesjonalnie podchodzi do współpracy z klientem i dla której nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

180heartbeats + JUNG v. MATT

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć więcej? Zostaw nam wiadomość.
Odpowiemy na nią najszybciej jak to będzie możliwe.

22 439 00 30