Taxi w Olsztynie zawsze pod ręką!

Taxi w Olsztynie zawsze pod ręką!

Taxi Olsztyn

Zamów taksówkę iTaxi. Teraz możesz to zrobić poprzez aplikację telefoniczną. Gwarantujemy przejazd w miłej atmosferze, wygodę i uczciwość.

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Wybierz iTaxi

Możesz czuć się bezpiecznie, nasi taksówkarze to sprawdzeni i doświadczeni kierowcy. Przekonaj się, że z nimi zawsze dojedziesz bezpiecznie do celu.
Dajemy gwarancje uczciwości, jesteśmy pewni naszych kierowców i wiemy, że zawsze zawiozą Cię najlepszą trasę i bez ukrytych opłat, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.
Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, jeśli więc iTaxi w Olsztynie przypadło Ci do gustu pamiętaj, że zawsze możesz sprawdzić nas także w innych miastach. Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, staramy się zawsze dopasować do potrzeb klienta i dlatego oferujemy Ci między innymi możliwość przewożenia zwierząt lub zamówienia busa. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.

Taxi Olsztyn

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonej i pewnej taksówki w Olsztynie to iTaxi jest dla Ciebie. Sprawdź naszą ofertę i zaufaj doświadczeniu naszych licencjonowanych kierowców. Z iTaxi Olsztyn możesz mieć pewność, że Twoja podróż odbędzie się szybko i bez zbędnych problemów. Niezależnie od tego czy jesteś akurat w Śródmieściu, czy jedziesz na stację Olsztyn Główny lub na lotnisko w Dajtkach. Nasze taksówki zawsze są do Twojej dyspozycji.

Olsztyńska taksówka godna Twojego zaufania

iTaxi to największa sieć taxi w Polsce. Skala naszego działania jest gwarancją Twojego zadowolenia, jeśli jednak to Cię nie przekonuje to koniecznie zapoznaj się z naszą Gwarancją Uczciwości. Nasze taksówki znajdziesz w przeszło 100 miastach na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie, Sopocie, Katowicach czy Wrocławiu. Jeżeli więc szukasz taksówki w Olsztynie to iTaxi na pewno będzie dobrym wyborem. Pobierz darmową aplikację lub zamów przez telefon pod numerem 737 737 737.

Taxi Olsztyn na każdą okazję

Niezależnie od tego czy jesteś mieszkańcem Olsztyna, czy przebywasz tu tymczasowo. Nasi licencjonowani kierowcy dowiozą Cię tam gdzie tego potrzebujesz. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług dodatkowych, które przydadzą Ci się każdego dnia – czy to w pracy, czy w innych okolicznościach. Wypróbuj nas i przekonaj się, że jeśli taksówka w Olsztynie to tylko z iTaxi!

Bezpiecznie i ekologicznie

Nasza flota składa się z regularnie serwisowanych samochodów, spełniających najwyższe standardy ekologiczne. To przeszło 10 000 samochodów w całej Polsce i dużo więcej zadowolonych i regularnie powracających klientów. Zostań jednym z nich i zamów iTaxi teraz!