fbpx

Taxi Chorzów

iTaxi
w Chorzowie
zawsze
pod ręką

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

iTaxi
w Chorzowie
zawsze
pod ręką

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

iTaxi
Chorzów

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg. Z iTaxi możesz podróżować w całej Polsce. Jesteśmy w ponad 150 miastach. Sprawdź listę miast tutaj.

Jakość usługi jest dla nas najważniejsza. W każdej chwili i w każdej sytuacji życiowej możesz liczyć na iTaxi. Przewieźć zwierzaka lub odprowadzić samochód – nie ma problemu, zadzwoń do nas i przekonaj się, że iTaxi to nie tylko zwykle taxi.

Możesz czuć się bezpiecznie, Zależy nam na tym, żebyś z nami czuł się komfortowo i bezpiecznie. Dlatego w iTaxi zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, którzy nie oszukują pasażerów.

Dajemy gwarancje uczciwości,  Każdemu pasażerowi iTaxi daje gwarancję uczciwości dlatego z iTaxi możesz mieć pewność, że kierowca Cię nie oszuka. Więcej na temat gwarancji znajdziesz tutaj.

Dzięki iTaxi możesz zamówić taksówkę zarówno w samym Chorzowie, jak i pozostałych miastach Górnego Śląska. Wygodna obsługa aplikacji, wygodne samochody i doświadczeni kierowcy to nasze zalety!

iTaxi #najlepiej

Taxi Chorzów

iTaxi to największa platforma do zamawiania taksówek. Nasze samochody krążą po ulicach ponad  150 miast Polski. Zamówisz taksówkę w Warszawie, Krakowie, Lublinie i wielu innych miastach. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, którzy znają miasto jak własną kieszeń, z nami nie musisz się martwić że przepłacisz za kurs lub zostaniesz oszukany. Swoim klientom oferujemy też szeroki wachlarz usług takich jak przewożenie zwierząt, odprowadzenie samochodu itd. Swoją taksówkę w iTaxi zamówisz pod numerem telefonu 737 737 737 lub w aplikacji iTaxi. Ty i Twoje taksówki tylko w iTaxi.

Aplikacja iTaxi już w Chorzowie!

Zamówiłeś taksówkę a ona nie przyjechała? Teraz jesteś spóźniony i nie wiesz co robić? Szybko dzwoń pod numerem 737 737 737 lub Zamów najbliższą taksówkę w aplikacji iTaxi i bądź pewny, że kierowca już pędzi! Z nami nie musisz obawiać się naciągaczy, auta mamy sprawdzone i komfortowe a kierowców licencjonowanych. Jeden numer telefonu, jedna aplikacja – Ty i Twoje taksówki tylko w iTaxi!

Najlepsze taksówki w mieście

Taksówki iTaxi krążą w całym Chorzowie, wybierz swoją i ciesz się podróżą razem z iTaxi. Chorzów Stary, Pnioki, Nowe Hajduki lub Szarlociniec – nasi kierowcy zawiozą Ciebie w dowolne miejsce na mapie Chorzowa, i nie tylko! Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców którzy prowadzą szybko a jednocześnie bezpiecznie. Każdemu pasażerowi iTaxi daje gwarancję uczciwości, nie musisz obawiać się, że kierowca pojedzie dookoła a za kurs zapłacisz więcej niż powinien. Dzwoń pod numerem 737 737 737 lub ściągnij aplikację iTaxi i przekonaj się sam.

Gwarancja uczciwości od iTaxi!

Boisz się, że przejazd taksówką może okazać się dla Ciebie za drogi? Że w obcym dla Ciebie mieście nie znajdziesz zaufanej taksówki i zostanie oszukany? Z iTaxi możesz o tym zapomnieć! Każdy kierowca, zatrudniony w iTaxi, jest sprawdzony i uczciwy a system rejestruje każdy Twój przejazd z nami więc w każdej chwili, w razie wątpliwości, możesz sprawdzić trasę przejazdu lub w razie dodatkowych pytań zadzwonić do nas.

Skontaktuj się
z nami

737 737 737