Taxi w Chorzowie zawsze pod ręką!

Taxi w Chorzowie zawsze pod ręką!

Taxi Chorzów

Dzięki iTaxi możesz zamówić taksówkę zarówno w samym Chorzowie, jak i pozostałych miastach Górnego Śląska. Wygodna obsługa aplikacji, wygodne samochody i doświadczeni kierowcy to nasze zalety!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg. Z iTaxi możesz podróżować w całej Polsce. Jesteśmy w ponad 150 miastach. Sprawdź listę miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza. W każdej chwili i w każdej sytuacji życiowej możesz liczyć na iTaxi. Przewieźć zwierzaka lub odprowadzić samochód – nie ma problemu, zadzwoń do nas i przekonaj się, że iTaxi to nie tylko zwykle taxi.
Możesz czuć się bezpiecznie, Zależy nam na tym, żebyś z nami czuł się komfortowo i bezpiecznie. Dlatego w iTaxi zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, którzy nie oszukują pasażerów.
Dajemy gwarancje uczciwości,  Każdemu pasażerowi iTaxi daje gwarancję uczciwości dlatego z iTaxi możesz mieć pewność, że kierowca Cię nie oszuka. Więcej na temat gwarancji znajdziesz tutaj.

Taxi Chorzów

iTaxi to największa platforma do zamawiania taksówek. Nasze samochody krążą po ulicach ponad  150 miast Polski. Zamówisz taksówkę w Warszawie, Krakowie, Lublinie i wielu innych miastach. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, którzy znają miasto jak własną kieszeń, z nami nie musisz się martwić że przepłacisz za kurs lub zostaniesz oszukany. Swoim klientom oferujemy też szeroki wachlarz usług takich jak przewożenie zwierząt, odprowadzenie samochodu itd. Swoją taksówkę w iTaxi zamówisz pod numerem telefonu 737 737 737 lub w aplikacji iTaxi. Ty i Twoje taksówki tylko w iTaxi.

Aplikacja iTaxi już w Chorzowie!

Zamówiłeś taksówkę a ona nie przyjechała? Teraz jesteś spóźniony i nie wiesz co robić? Szybko dzwoń pod numerem 737 737 737 lub Zamów najbliższą taksówkę w aplikacji iTaxi i bądź pewny, że kierowca już pędzi! Z nami nie musisz obawiać się naciągaczy, auta mamy sprawdzone i komfortowe a kierowców licencjonowanych. Jeden numer telefonu, jedna aplikacja – Ty i Twoje taksówki tylko w iTaxi!

Najlepsze taksówki w mieście

Taksówki iTaxi krążą w całym Chorzowie, wybierz swoją i ciesz się podróżą razem z iTaxi. Chorzów Stary, Pnioki, Nowe Hajduki lub Szarlociniec – nasi kierowcy zawiozą Ciebie w dowolne miejsce na mapie Chorzowa, i nie tylko! Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców którzy prowadzą szybko a jednocześnie bezpiecznie. Każdemu pasażerowi iTaxi daje gwarancję uczciwości, nie musisz obawiać się, że kierowca pojedzie dookoła a za kurs zapłacisz więcej niż powinien. Dzwoń pod numerem 737 737 737 lub ściągnij aplikację iTaxi i przekonaj się sam.

Gwarancja uczciwości od iTaxi!

Boisz się, że przejazd taksówką może okazać się dla Ciebie za drogi? Że w obcym dla Ciebie mieście nie znajdziesz zaufanej taksówki i zostanie oszukany? Z iTaxi możesz o tym zapomnieć! Każdy kierowca, zatrudniony w iTaxi, jest sprawdzony i uczciwy a system rejestruje każdy Twój przejazd z nami więc w każdej chwili, w razie wątpliwości, możesz sprawdzić trasę przejazdu lub w razie dodatkowych pytań zadzwonić do nas.