Taxi w Koszalinie zawsze pod ręką!

Taxi w Koszalinie zawsze pod ręką!

Taxi Koszalin

Koszalin w zasięgu Twojej ręki. Pobierz aplikację, zamów swoje pierwsze taxi i przekonaj się jak wygodne, bezpiecznie i szybko podróżuje się z iTaxi. Zapraszamy!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg taksówki. iTaxi znajdziesz w ponad 150 miastach Polski. Gdziekolwiek jesteś, taksówki iTaxi są do Twojej dyspozycji.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza. W wybranych taksówkach iTaxi spokojnie możesz przewozić zwierzaków, większy bagaż lub robić zakupy nie wychodząc z domu. Więcej informacji na temat usług iTaxi znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie. Podróżując taksówkami iTaxi w całej Polsce możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się bezproblemowo, a w potrzebne miejsce dotrzesz na czas.
Dajemy gwarancje uczciwości.  iTaxi daje Ci gwarancję uczciwości, co oznacza że nie mamy żadnych ukrytych opłat, a nasi kierowcy nie oszukają. Więcej na temat gwarancji znajdziesz tutaj.

Taksówka Koszalin

Jesteś w Koszalinie po raz pierwszy i absolutnie nie wiesz jak masz dotrzeć pod potrzebnym adresem? Polecamy iTaxi, jest to największa platforma do zamawiania taksówek nie tylko w Koszalinie, lecz w całej Polsce! Na mapie aplikacji iTaxi znajdziesz tysiące taksówek, dostępnych w ponad 150 miastach Polski. Nie masz Internetu? Zadzwoń pod numerem 737 737 737 i zamów swoją taksówkę już teraz.

Taxi w Koszalinie

Bezpieczny przejazd, komfortowe auta, uczciwi kierowcy – to wszystko masz, korzystając z iTaxi. Nasze taksówki jeżdżą w Warszawie, Krakowie, Lublinie i Trójmieście, a kierowcy są przeszkoleni i gotowi Ci pomóc w każdej chwili! Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług w tym przewożenie zwierzaków, odprowadzenie samochodu itd. Pamiętaj, Ty i Twoje taksówki tylko w iTaxi! Jeden numer, jedna aplikacja, z nami zawsze i niezawodnie do celu!

Taksówka na zawołanie

Jesteś na Nowobramskiej i pilnie potrzebujesz taksówki?  Spóźniasz się na lekcję albo może na koncert w Hali Widowiskowo-Sportowej? W takie właśnie chwile potrzebujesz iTaxi! Zadzwoń do nas na 737 737 737 lub ściągnij naszą aplikację, gdzie zobaczysz jakie samochody znajdują się w okolicy oraz jaką ocenę mają ich kierowcy. Od Ciebie zależy kogo wybierzesz! Sprawdź i zobacz jakie to proste!

Gwarancja Uczciwości iTaxi.pl

Obawiasz się, że przejazd taksówką jest nie na twoją kieszeń? Boisz się ukrytych opłat? iTaxi daje Ci gwarancję uczciwości, dlatego możesz być pewny, że kierowca Cię nie oszuka i nie naliczy Ci dodatkowych i niezrozumiałych opłat. Korzystając z aplikacji iTaxi zawsze możesz sprawdzić trasę przejazdu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktować się z nami bezpośrednio. Wypróbuj i sprawdź jakie to proste.

4.8/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Anna
21-09-2018

Bardzo miły przejazd, pan kierowca podjechał mimo, iż "lokalizacja" wybrała błędny nr ulicy . Sympatyczna rozmowa no i co najważniejsze dotarłam na miejsce docelowe. Dziękuję.


Szymon
24-09-2017

Bardzo dobry kierowca. Czysty i wygodny samochód


Grzegorz
02-08-2017

Brak możliwości płatności kartą lub przez aplikację, mimo informacji o tym.


Marta
23-06-2017

Przesympatyczny Pan, samochód czysty i pachnący. Polecam!


Grzegorz
09-06-2017

Bardzo ładna obsługa.