Taxi w Rzeszowie zawsze pod ręką!

Taxi w Rzeszowie zawsze pod ręką!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, jeździmy nie tylko w Rzeszowie, ale i w całej Polsce! Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, chcemy spełnić wszystkie Twoje potrzeby, możemy dostarczyć Twoją przesyłkę lub wysłać po Ciebie busa. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, wybierając nasze taksówki wybierasz profesjonalnych i licencjonowanych taksówkarzy, przekonaj się sam ściągając iTaxi!
Dajemy gwarancje uczciwości, zero ukrytych opłat, najlepsze cena i zawsze najkorzystniejsza trasa dla klienta, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Taksówki Rzeszów

Potrzebujesz taksówki na terenie Rzeszowa? Skorzystaj z oferty iTaxi i zamów jedną z naszych taksówek online, za pomocą darmowej aplikacji mobilnej lub telefonicznie, dzwoniąc na 737 737 737. Niezależnie od tego czy jesteś turystą czy mieszkańcem Rzeszowa, iTaxi zawsze jest do Twojej dyspozycji. Chcesz zobaczyć Fontannę Multimedialną lub zwiedzić Podziemną Trasę Turystyczną? A może planujesz zakupy w Galerii Rzeszów? Zamów iTaxi i dojedź tam bezpiecznie i szybko.

Najlepsze taksówki w Rzeszowie

iTaxi to najlepsze taksówki w Rzeszowie, które zawiozą Cię gdzie tylko chcesz. Podróżując z iTaxi masz Gwarancję Uczciwości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się bezproblemowo. Kolejnym argumentem za wybraniem naszej firmy jest fakt, że jesteśmy największą siecią taxi w Polsce! Nasza flota składa się z przeszło 10 000 nowoczesnych i zadbanych samochodów, a nasi licencjonowani kierowcy wożą pasażerów we wszystkich zakątkach Polski. Nasze regionalne oddziały obejmują m.in. iTaxi Warszawa, iTaxi Łódź, iTaxi Gdańsk, i wiele innych miast. Nasi klienci ufają nam w całej Polsce, wypróbuj iTaxi również w Rzeszowie!

Taxi na każdą okazję

Powodów do skorzystania z taksówki są tysiące. Niezależnie od tego jaki jest Twój zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że polubisz naszą ofertę. iTaxi Rzeszów to najwyższa jakość podróży, w nowoczesnych i regularnie serwisowanych samochodach. Nasi licencjonowani kierowcy doskonale znają każdy zakątek Rzeszowa dzięki czemu możesz mieć pewność, że podróż przebiegnie bez komplikacji. Wypróbuj nas!

Biznes

Jeśli Twoi pracownicy często w sprawach służbowych korzystają z taksówek na terenie Rzeszowa lub innego polskiego miasta warto zapoznać się z naszą ofertą biznesową. Stawiamy na prostotę rozliczeń z jedną fakturą, wygodę oraz pełną kontrolę kosztów.

Praca

Szukasz odpowiedniej firmy w której chciałbyś pracować jako kierowca w Lublinie? Jeśli znasz miasto, dbasz o swój samochód, jeździsz bezpiecznie i dbasz o swoich pasażerów warto spróbować przygody z iTaxi. Skorzystaj z wielu możliwości i oferowanych ułatwień!

4.99/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Karola
02-03-2021

54.tak super kursik T.C-HR- że rozwala system Itaxi bo gwiazdek brakuje, aby ocenić jak fajny był...-tradycyjnie wszystko na plus :) Dziękuję ;)~Niezawodna Klientka :)


Karola
01-03-2021

To od 2020r-53.głośny,wesoły kurs T.C-hr-ką Niezawodnej Klientki Itaxi z Panem w roli głównej=profesjonalną obsługą i uśmiechem}takie podróże to ja kocham!Pozdrawiam Najlepszego Kierowcę 2021r!(*Itaxi też-za bon. Hajsik został na następny kursik):P !


Karola
25-02-2021

52.cudowny , głośny kursik T.C-HR :)~ życzę sobie kolejnych 52 tak samo wesołych, bezpiecznych kursików z profesjonalną obsługą w Pana wykonaniu ;) Dziękuję :) !!! Pozdrawiam.


Karola
23-02-2021

Jak zawsze u Pana : bezpieczeństwo i obsługa 1.klasa :) Niezawodni Klienci tak już mają - że jeżdżą tylko z Niezawodnymi Kierowcami ;) !!! Dziękuję za niezmienność !


Karola
23-02-2021

Do poprawy: działanie aplikacji