Taxi w Rzeszowie zawsze pod ręką!

Taxi w Rzeszowie zawsze pod ręką!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, jeździmy nie tylko w Rzeszowie, ale i w całej Polsce! Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, chcemy spełnić wszystkie Twoje potrzeby, możemy dostarczyć Twoją przesyłkę lub wysłać po Ciebie busa. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, wybierając nasze taksówki wybierasz profesjonalnych i licencjonowanych taksówkarzy, przekonaj się sam ściągając iTaxi!
Dajemy gwarancje uczciwości, zero ukrytych opłat, najlepsze cena i zawsze najkorzystniejsza trasa dla klienta, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Taksówki Rzeszów

Potrzebujesz taksówki na terenie Rzeszowa? Skorzystaj z oferty iTaxi i zamów jedną z naszych taksówek online, za pomocą darmowej aplikacji mobilnej lub telefonicznie, dzwoniąc na 737 737 737. Niezależnie od tego czy jesteś turystą czy mieszkańcem Rzeszowa, iTaxi zawsze jest do Twojej dyspozycji. Chcesz zobaczyć Fontannę Multimedialną lub zwiedzić Podziemną Trasę Turystyczną? A może planujesz zakupy w Galerii Rzeszów? Zamów iTaxi i dojedź tam bezpiecznie i szybko.

Najlepsze taksówki w Rzeszowie

iTaxi to najlepsze taksówki w Rzeszowie, które zawiozą Cię gdzie tylko chcesz. Podróżując z iTaxi masz Gwarancję Uczciwości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się bezproblemowo. Kolejnym argumentem za wybraniem naszej firmy jest fakt, że jesteśmy największą siecią taxi w Polsce! Nasza flota składa się z przeszło 10 000 nowoczesnych i zadbanych samochodów, a nasi licencjonowani kierowcy wożą pasażerów we wszystkich zakątkach Polski. Nasze regionalne oddziały obejmują m.in. iTaxi Warszawa, iTaxi Łódź, iTaxi Gdańsk, i wiele innych miast. Nasi klienci ufają nam w całej Polsce, wypróbuj iTaxi również w Rzeszowie!

Taxi na każdą okazję

Powodów do skorzystania z taksówki są tysiące. Niezależnie od tego jaki jest Twój zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że polubisz naszą ofertę. iTaxi Rzeszów to najwyższa jakość podróży, w nowoczesnych i regularnie serwisowanych samochodach. Nasi licencjonowani kierowcy doskonale znają każdy zakątek Rzeszowa dzięki czemu możesz mieć pewność, że podróż przebiegnie bez komplikacji. Wypróbuj nas!

Biznes

Szukasz dobrego rozwiązania do finansowania podróży Twoich pracowników na terenie miasta? Jeśli Twoja firma płaci za przejazdy na spotkania biznesowe w polskich miastach skorzystanie z biznesowej oferty iTaxi będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jedna faktura, pełna kontrola i wygoda.

Praca

Szukasz odpowiedniej firmy w której chciałbyś pracować jako kierowca w Lublinie? Jeśli znasz miasto, dbasz o swój samochód, jeździsz bezpiecznie i dbasz o swoich pasażerów warto spróbować przygody z iTaxi. Skorzystaj z wielu możliwości i oferowanych ułatwień!

Biznes

Jeśli Twoi pracownicy często w sprawach służbowych korzystają z taksówek na terenie Rzeszowa lub innego polskiego miasta warto zapoznać się z naszą ofertą biznesową. Stawiamy na prostotę rozliczeń z jedną fakturą, wygodę oraz pełną kontrolę kosztów.

Praca

Szukasz odpowiedniej firmy w której chciałbyś pracować jako kierowca w Lublinie? Jeśli znasz miasto, dbasz o swój samochód, jeździsz bezpiecznie i dbasz o swoich pasażerów warto spróbować przygody z iTaxi. Skorzystaj z wielu możliwości i oferowanych ułatwień!

Opinie użytkowników


Grzegorz
19-09-2021

miło, szybko i konkretnie


Izabela
17-09-2021

Bardzo sprawna i miła obsługa.


Mateusz
10-09-2021

5/5 bardzo sympatyczny kierowca :)


Jakub
10-09-2021

Polecamy I POZDRAWIAMY :)


Izabela
05-09-2021

Wysoka kultura osobista, a także pełen profesjonalizm.