Taxi w Rzeszowie zawsze pod ręką!

Taxi w Rzeszowie zawsze pod ręką!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, jeździmy nie tylko w Rzeszowie, ale i w całej Polsce! Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, chcemy spełnić wszystkie Twoje potrzeby, możemy dostarczyć Twoją przesyłkę lub wysłać po Ciebie busa. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, wybierając nasze taksówki wybierasz profesjonalnych i licencjonowanych taksówkarzy, przekonaj się sam ściągając iTaxi!
Dajemy gwarancje uczciwości, zero ukrytych opłat, najlepsze cena i zawsze najkorzystniejsza trasa dla klienta, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Taksówki Rzeszów

Potrzebujesz taksówki na terenie Rzeszowa? Skorzystaj z oferty iTaxi i zamów jedną z naszych taksówek online, za pomocą darmowej aplikacji mobilnej lub telefonicznie, dzwoniąc na 737 737 737. Niezależnie od tego czy jesteś turystą czy mieszkańcem Rzeszowa, iTaxi zawsze jest do Twojej dyspozycji. Chcesz zobaczyć Fontannę Multimedialną lub zwiedzić Podziemną Trasę Turystyczną? A może planujesz zakupy w Galerii Rzeszów? Zamów iTaxi i dojedź tam bezpiecznie i szybko.

Najlepsze taksówki w Rzeszowie

iTaxi to najlepsze taksówki w Rzeszowie, które zawiozą Cię gdzie tylko chcesz. Podróżując z iTaxi masz Gwarancję Uczciwości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się bezproblemowo. Kolejnym argumentem za wybraniem naszej firmy jest fakt, że jesteśmy największą siecią taxi w Polsce! Nasza flota składa się z przeszło 10 000 nowoczesnych i zadbanych samochodów, a nasi licencjonowani kierowcy wożą pasażerów we wszystkich zakątkach Polski. Nasze regionalne oddziały obejmują m.in. iTaxi Warszawa, iTaxi Łódź, iTaxi Gdańsk, i wiele innych miast. Nasi klienci ufają nam w całej Polsce, wypróbuj iTaxi również w Rzeszowie!

Taxi na każdą okazję

Powodów do skorzystania z taksówki są tysiące. Niezależnie od tego jaki jest Twój zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że polubisz naszą ofertę. iTaxi Rzeszów to najwyższa jakość podróży, w nowoczesnych i regularnie serwisowanych samochodach. Nasi licencjonowani kierowcy doskonale znają każdy zakątek Rzeszowa dzięki czemu możesz mieć pewność, że podróż przebiegnie bez komplikacji. Wypróbuj nas!

Biznes

Jeśli Twoi pracownicy często w sprawach służbowych korzystają z taksówek na terenie Rzeszowa lub innego polskiego miasta warto zapoznać się z naszą ofertą biznesową. Stawiamy na prostotę rozliczeń z jedną fakturą, wygodę oraz pełną kontrolę kosztów.

Praca

Szukasz odpowiedniej firmy w której chciałbyś pracować jako kierowca w Lublinie? Jeśli znasz miasto, dbasz o swój samochód, jeździsz bezpiecznie i dbasz o swoich pasażerów warto spróbować przygody z iTaxi. Skorzystaj z wielu możliwości i oferowanych ułatwień!

4.96/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Karola
26-11-2020

Wiedziałam-Nadzieja umiera ostatnia... Wyszło na jaw najpiękniejsza wiadomość świata! - Że środowa klepsydra- Ś.P Polski Taksówkarz był tak jakby snem. A Niezawodny Kierowca T.C-HR z Itaxi nadal niezawodnie służy Rzeszowianom ! Hurra!


Piotrek
26-11-2020

Bardzo Uprzejmy Kierowca


Natalia
25-11-2020

lubię jeździć z tym Panem, jest bardzo profesjonalnym, i to dla mnie jest najważniejsze


Karola
24-11-2020

Z czystym sumieniem Niezawodna Klientka daje 5 gwiazdek: 1-za punktualność i bezpieczeństwo 2-za mega cacko i extra perfumy 3-za poczucie humoru i szacunek Kierowcy 4-za Rmf fm w tle 5-za tolerancję upierdliwej Klientki!


Orest
24-11-2020

Jak zawsze miła atmosfera i przybycie nawet przed czasem)))