fbpx

Oferta iTaxi dla działalności gospodarczych

Masz
działalność
gospodarczą?

 OSZCZĘDZAJ JAKO FIRMA

Dodaj firmęLogowanie

Oszczędzaj na taksówkach aż 19%
przez odliczanie od podatku!

Masz
działalność
gospodarczą?

 OSZCZĘDZAJ JAKO FIRMA

Dodaj firmęLogowanie

Oszczędzaj na taksówkach aż 19%
przez odliczanie od podatku!

Służbowe taksówki
iTaxi to:

Największa sieć taxi w Polsce

Nasze taksówki możesz już zamawiać w ponad 100 miastach w Polsce. Już teraz mamy 10 000 taksówek i ta liczba wciąż rośnie! Sprawdź pełną listę miast.

Jedna zbiorcza faktura w miesiącu

Nie musisz walczyć z rozrastającą się biurokracją i pamiętać o voucherach albo kartach. Nie tracisz czasu, bo wszystko, czego potrzebujesz, masz teraz w jednym miejscu!

Nadawanie pracownikom limitów i uprawnień

Możesz ustalić limit kursów przypisanych do konkretnego pracownika. To nie wszystko – wybierasz też kryteria dostosowane do budżetu danego działu albo projektu Twojej firmy.

3 sposoby zamawiania

Wybierz ulubiony sposób zamawiania! Możesz to zrobić przez aplikację lub www. Kiedy nie masz dostępu do Internetu, zadzwoń na ogólnopolski numer 737 737 737.

Dodaj firmę
w kilka minut

  1. Uzupełnij swoje dane
  2.  Podaj numer karty płatniczej
  3. Już możesz zamawiać!

Firmowa jazda z iTaxi w praktyce

Uzupełniasz formularz online, w którym podajesz dane swojej firmy oraz numer karty płatniczej. Już po kilku sekundach (weryfikacji danych z karty) możesz złożyć pierwsze zamówienie. Oszczędzasz czas i nie musisz przesyłać żadnych dokumentów.

Nie musisz mieć przy sobie żadnych dokumentów. W zależności od metody zamawiania trzeba: a) podać adres mailowy i hasło użyte podczas rejestracji w naszym systemie lub b) w przypadku zamawiania przez 737 737 737 – zadzwonić z tego samego numeru, który podałeś podczas rejestracji w systemie iTaxi.

Po każdym kursie pobieramy z Twojego konta naliczoną przez taksometr kwotę + VAT. Potem możesz to bez problemu odliczyć od podatku.

Na fakturze będzie tylko łączna kwota za wszystkie zrealizowane u nas kursy (bez wyszczególnienia kursów). Faktura zostanie wysłana mailem.
Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz za każdym razem czekać aż kierowca wystawi Ci fakturę. Poza czasem zaoszczędzisz też pieniądze, jeśli rozliczasz się z księgowością od liczby faktur.

Wybierz numer 737 737 737. Jeśli dzwonisz z numeru, który podałeś przy rejestracji w naszym systemie przejazdów bezgotówkowych, zidentyfikujemy go i od razu będziesz mógł złożyć zamówienie.

Tyle, ile chcesz. Do swojego konta możesz podłączyć współpracowników, rodzinę i najbliższe osoby. Aby to zrobić, prześlij dane tych osób mailem na adres: [email protected], a my dodamy je do systemu.

Jak najbardziej. Można przypisywać limit do konkretnej osoby, firmy albo projektu, realizowanego w danym czasie. Limit może dotyczyć:
–  dni i godzin (np. pon-pt 9-17)
– kwoty do wydania w danym czasie (np. max. 300 zł miesięcznie)
– stawki (np. tylko do 3 zł za km)

Tyle powodów wystarczy?

Jeszcze dzisiaj podejmij właściwą decyzję i zacznij oszczędzać na firmowych kursach.
Pomożemy Ci w tym, bo na taksówkach znamy się jak nikt inny!

Skontaktuj się
z nami

22 439 00 30

Z tego, co wydasz na taksówki, aż 19% wróci do Twojego portfela. Chcesz wiedzieć więcej?
Zostaw nam wiadomość. Odpowiemy na nią najszybciej jak to będzie możliwe.