Oferta dla biznesu

Taxi Kraków

Oferta dla biznesu

Taxi Kraków

Zapewnij przejazdy dla Twojej firmy

Wiele firm boryka się z problemem zapewnienia przejazdów dla swoich pracowników na terenie większych miast. Każda podróż wiąże się z kolejnym rozliczeniem kosztów podróży i zwrotem pieniędzy.

Idealnym rozwiązaniem tego problemu będzie skorzystanie z oferty iTaxi dla biznesu. Każdy pracownik może wtedy korzystać z podróży naszymi taksówkami, a firma może rozliczyć się z tego w bardzo łatwy sposób.

Jedna faktura i pełna kontrola

Na koniec miesiąca dotrze do Was jedna zbiorcza faktura. Będą tam zebrane wszystkie pojedyncze przejazdy zamówione za pomocą indywidualnych kont pracowników Państwa firmy.

Dodatkowo prześlemy do Państwa dokładny raport przejazdów i rozliczenie kosztów. Umożliwiamy także codzienny dostęp do panelu Klienta. Za jego pomocą można podzielić pracowników na gruby lub ustalać indywidualne limity, a także śledzić historię zamówień i płatności.

Wszystko to w celu ułatwienia kontroli kosztów i zmniejszenia ilości papierkowej roboty.

Prestiż, komfort i bezpieczeństwo

W wyjątkowych sytuacjach firma potrzebuje pewności, że samochód, który przyjedzie po ważnych pracowników i gości będzie nowy, wygodny i komfortowy. Warto wtedy skorzystać z naszych przejazdów Premium.

Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest jakość samochodów, bezpieczeństwo i doświadczenie kierowców. W Klasie Premium zwracamy jeszcze większą uwagę na te aspekty, a samochody, które w niej jeżdżą to nowoczesne limuzyny biznesowe o najwyższych standardach.