Oferta dla biznesu

Taxi Lublin

Oferta dla biznesu

Taxi Lublin

Biznesowe przejazdy w Lublinie i całej Polsce

Jeśli prowadzisz firmę w Lublinie, a Twoi pracownicy w sprawach służbowych często przemieszczają się za pomocą taksówki ta oferta może być idealna dla Ciebie. Dzięki temu, że iTaxi to firma ogólnopolska możemy zapewnić podobne usługi praktycznie w każdym mieście w Polsce. Twoi pracownicy skorzystają z naszych przejazdów także w innych miejscowościach niż Lublin podczas wyjazdów służbowych.

Szereg udogodnień i ułatwień jakie oferujemy pomogą zapanować nad wszystkimi przejazdami i generowanymi kosztami.

Stawiamy na prostotę i wygodę

Zależy nam przede wszystkim na tym, aby ułatwić firmom rozliczanie przejazdów służbowych. Najważniejszym rozwiązaniem, które to umożliwia jest jedna, zbiorcza faktura na koniec każdego miesiąca. Nie musisz już wypełniać wielu dokumentów związanych z pojedynczym przejazdem i zwrotem kosztów. Teraz pracownik nie będzie dokonywał płatności samodzielnie, a poprzez aplikację.

Do każdej takiej faktury dołączamy raporty wydatków i podróży, który można zobaczyć także w internetowym panelu Klienta. Umożliwia to dokładną kontrolę wydatków. Pracownicy mogą mieć ustalone limity i uprawnienia przypisane do ich obowiązków.

Wysoka jakość usług i dodatkowe możliwości Premium

Jak zawsze iTaxi wyróżnia się na rynku licencjonowanymi kierowcami z doświadczeniem, którzy przewożą swoich pasażerów w czystych i zadbanych samochodach o odpowiednim oznakowaniu.

W ofercie biznesowej istnieje także możliwość wybrania opcji Premium. Jest to przejazd najnowszymi samochodami. Są to komfortowe limuzyny biznesowe, które Twoja firma może zamówić w przypadku przewozu właściciela czy innych ważnych osób, w tym partnerów biznesowych.