Oferta dla biznesu

Taxi Poznań

Oferta dla biznesu

Taxi Poznań

Poznań w zasięgu ręki – Szybko i wygodnie

Twoja firma znajduje się w Poznaniu? Może Twoim pracownicy odwiedzają często to miasto ze względu na ważne spotkania biznesowe? Jeśli prowadzisz firmę na pewno wiesz jak ważne i jednocześnie uciążliwe mogą być podróże, a także jak ważnym jest, aby na umówione spotkanie stawić się na czas.

Teraz dzięki ofercie iTaxi.pl dla Biznesu jest to możliwe. Twoi pracownicy zawsze dojadą wszędzie na czas z naszymi taksówkami. Szczególnie dzięki przywilejom naszej firmy na lotnisku Ławica w Poznaniu oraz Dworcu Głównym. Nasze taksówki zawsze tam na Was czekają.

Prosta obsługa, minimum formalności

Jako firma zatrudniająca wielu pracowników wiemy jak ważne jest zarządzanie. Dlatego w ofercie dla biznesu przygotowaliśmy szereg ułatwień i udogodnień.
Oczywiście wszystkie zalety korzystania z usług iTaxi.pl przewidzane dla indywidualnego Klienta obowiązują również w tej ofercie:

  • obsługa za pomocą aplikacji
  • płatność bezgotówkowa
  • dostępność w całej Polsce.

Dodatkowo dla firm przygotowaliśmy:

  • osobne konta dla każdego pracownika
  • indywidualne limity wydatków
  • dokładne raporty kosztów i przejazdów
  • jedna, zbiorcza faktura.

Samochody najwyższej klasy

Staramy się, aby znakiem rozpoznawczym działalności iTaxi.pl była wysoka jakość obługi, kulturalni, wykfalifikowani kierowcy oraz zadbane i czyste samochody.

W ofercie dla biznesu kładziemy na to szczególny nacisk. Pamiętamy także, że niektóre z przejazdów będą zamawianie dla prezesów firm czy ważnych gości. Idealnym rozwiązaniem na tego typu okazję będzie zamówienie przejazdu z samochodem klasy Premium. Macie Państwo wtedy pewność, że podróż odbędzie się w niezwykle komfortowych warunkach, a samochód będzie prowadzony przez naszych najlepszych kierowców.