Oferta dla biznesu

Taxi Warszawa

Oferta dla biznesu

Taxi Warszawa

Najlepszy sposób na podróże pracowników

iTaxi.pl w Warszawie to nie tylko sposób na podróże dla pojedynczych osób. To także idealne wyjście dla firm i przedsiębiorstw. Jeśli Państwa pracownicy poruszają się na terenie Warszawy za pomocą taksówek najprostszym sposobem na uregulowanie i uproszczenie rozliczeń będzie skorzystanie z oferty iTaxi dla Biznesu.

Oferta ta oprócz standardowych zalet takich jak obsługa poprzez aplikację, uprzywilejowany dostęp do lotniska im. Chopina w Warszawie oraz Dworca Centralnego, płatność bezgotówkowa czy dostępność w całej Polsce charakteryzuje się dodatkowymi plusami.

Klasa Premium dla najważniejszych pasażerów

Jednym z tych plusów jest możliwość podróżowania samochodami wysokiej klasy z prywatnymi kierowcami. Dla najważniejszych pasażerów taka opcja będzie idealna – podkreśli prestiż i wagę wizyty, a także zapewni podróż w najbardziej komfortowych warunkach.

Znak rozpoznawczy iTaxi to właśnie wysoka kultura kierowców oraz zadbane samochody. Przy dodatkowej ofercie biznesowej dbamy o jeszcze bardziej i oferujemy przejazdy wręcz luksusowe.

Wygoda i łatwość obsługi

Dzięki naszej wyjątkowej usłudze znacznie uprości się sprawa rozliczeń, faktur i papierkowej roboty. Dla każdego pracownika będzie utworzone oddzielne konto (z prostym przełączaniem między podróżami prywatnymi i służbowymi) dla którego ustalić można limity przejazdów, śledzić wydatki, trasy i czas podróży.

Pracownicy nie muszą nawet płacić w taksówce. Wystarczy, że będą mieli włączoną aplikację i odpowiednio z niej skorzystają. Na koniec miesiąca iTaxi.pl wystawia jedną, łączną fakturę razem z dokładnym rozliczeniem kosztów i raportem podróży.