Taxi Białystok
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.88/5
OCENA KLIENTÓW

Taxi Białystok
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.88/5
OCENA KLIENTÓW

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, nasze taksówki w Białymstoku to tylko część naszej działalności, którą prowadzimy w ponad stu miastach. Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, dlatego oferujemy Ci nie tylko tanią taksówkę w Białymstoku. U nas możesz też przewieźć zwierzęta lub wysłać paczkę Więcej o naszych usługach znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, każdy nasz kierowca ma licencję i doskonale zna miasto, a jego samochód jest zawsze świetnie przygotowany.
Dajemy gwarancje uczciwościnasi kierowcy zawsze wybiorą trasę według Twoich potrzeb, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Taxi Białystok

Szukasz sprawdzonej taksówki w Białymstoku? Nie szukaj dalej! iTaxi to najlepsze taxi w Białymstoku. Podróżując z nami masz Gwarancję Uczciwości, kierowcy mają odpowiednie licencje, a samochody są regularnie serwisowane. Podróże po Białymstoku z iTaxi, np. pomiędzy dzielnicami Mickiewicza, Sienkiewicza czy Bema to dokładnie to czego szukasz. Zamów taxi online, przez aplikację lub dzwoniąc pod 737 737 737. Nasze Taxi w Białymstoku jest dostępne w zróżnicowanych cenach. Możesz wybrać taksówkę dostosowaną do Twoich potrzeb, a nasi kierowcy dowiozą Cię na Rynek Kościuszki i w inne popularne miejsca szybko i bezpiecznie.

Sprawdzona taksówka w Białymstoku

iTaxi to ogólnopolska firma, z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy największą siecią taxi w Polsce, a nasze taksówki zobaczysz również na ulicach Warszawy, Poznania, Łodzi, Krakowa i przeszło 100 innych miast. Taka skala działania jest gwarancją Twojego zadowolenia. Korzystając z iTaxi Białystok możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się bez żadnych problemów. Pobierz naszą aplikację, zamów online lub zadzwoń pod numer 737 737 737 i wypróbuj nas!

Taxi Białystok na każdą okazję

Niezależnie od tego czy mieszkasz w Białymstoku, czy jesteś tu tylko przejazdem. iTaxi to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Bezpieczne, regularnie serwisowane samochody i licencjonowani kierowcy dowiozą Cię w dowolne miejsce na mapie Białegostoku. Chcesz odwiedzić Pałac Branickich? A może wybierasz się na zakupy do CH Alfa? Taksówki należące do iTaxi Białystok są do Twojej dyspozycji.

iTaxi Białystok

Chcesz się z nami skontaktować? Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie „kontakt„. W Białymstoku znajduje się również nasze biuro:

iTaxi Białystok
ul. Legionowa 28
15-281 Białystok

Opinie użytkowników


Urszula
27-04-2017

Jest kulturalny i miły


Daniel
16-04-2017

Fajny, miły taksówkarz.


Daniel
16-04-2017

Miły obsługa, zero opóźnień. Polecam taksówkarza.


Adam
03-03-2017

Kierowca wiezie dłuższą drogą! Ale poza tym wszystko ok.


Julian
03-02-2017

Solidny kierowca, sprawny i bezpieczny transport, polecam!