Zostań kierowcą iTaxi

w Łodzi

Zostań kierowcą iTaxi

w Łodzi

Gotów na podbój łódzkich ulic z iTaxi? Dołącz do naszego grona elitarnych kierowców i skorzystaj z innowacyjnych rozwiązań, atrakcyjnych benefitów, dostępu do mnóstwa zleceń oraz przyjaznego systemu. Sprawdź, dlaczego warto zostać kierowcą iTaxi w Łodzi.

Zapewnimy Ci świetne warunki, brak stałych opłat i elastyczne godziny pracy

Obawiasz się wysokich opłat, które ograniczają opłacalność pracy taksówkarza? W iTaxi nie narzucamy na naszych kierowców żadnych baz, abonamentów oraz innych opłat stałych. Pobieramy jedynie skromny procent od każdego zrealizowanego kursu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje opłaty są adekwatne do zarobków.

Jeżdżąc z nami, nie musisz obawiać się sztywnych harmonogramów oraz limitów ilości kursów. Współpracując z iTaxi, sam ustalasz swoje godziny pracy oraz to, jak intensywnie i długo chcesz pracować. Wolisz jeździć w dni powszednie, w święta, a może w nocy lub za dnia? Sam wybierasz, my dajemy Ci wolną rękę. Co więcej, współpracę z nami możesz łączyć z pracą u innych łódzkich korporacji taksówkarskich.

Tysiące zleceń w Łodzi? Tylko z iTaxi

Nasz zaawansowany technologicznie system pobiera zlecenia z czterech niezależnych źródeł, które docierają do tysięcy klientów biznesowych i indywidualnych w Łodzi. Jeśli chcesz, by system automatycznie zlecał Ci kursy, wystarczy, że zainstalujesz aplikację iTaxi. System został stworzony w taki sposób, by przydzieli Ci kurs za każdym razem, gdy będziesz wolny.

Możemy zagwarantować Ci ciągłość zleceń! Naszych klientów pozyskujemy dzięki:

  • aplikacji mobilnej,
  • stronie internetowej,
  • centrali telefonicznej
  • voucherom biznesowym.

Zapewniamy wszystko, co niezbędne

Nie masz odpowiednio uzbrojonego lub oklejonego samochodu? Nie dysponujesz terminalem płatniczym? Nic nie szkodzi. Za niewielką opłatą możemy dostarczyć Ci okleiny na samochód, koguta, zapachy do auta, a nawet wizytówki. Kierowcom, którzy nie posiadają terminala płatniczego, oferujemy możliwość atrakcyjnego finansowania nowoczesnego mini terminala SumUp.

Posiadamy również świetną ofertę najmu nowoczesnych i ekologicznych samochodów odpowiednio uposażonych i przygotowanych do pracy taksówkarskiej. Sprawdź ofertę najmu aut z iTaxi. Jako nieliczni zapewnimy Ci również możliwość wykupienia rodzinnego ubezpieczenia zdrowotnego!

Jazda z iTaxi po Łodzi – maksimum korzyści, minimum wymagań

Wymagamy od Ciebie minimum dokumentów: dowodu osobistego, dowodu rejestracyjnego, karty kierowcy i ważnej licencji taksówkarskiej. Stawiamy na kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy znają topografię Łodzi. Nasi łódzcy kierowcy to zgrana i elitarna grupa. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Dołącz do nich. Wystarczy, że uzupełnij formularz rejestracyjny. Jeśli masz więcej pytań, odwiedź tę stronę.