Zostań kierowcą iTaxi

w Rzeszowie

Zostań kierowcą iTaxi

w Rzeszowie

Pochodzisz z Rzeszowa? Doskonale się składa, ponieważ poszukujemy kierowców, którzy zasilą nasze szeregi rzeszowskiej elitarnej społeczności iTaxi! Oferujemy atrakcyjne i elastyczne warunki, wiele benefitów, a także oraz dostęp do tysięcy zleceń. Stań się członkiem grupy najbardziej zaawansowanych technologicznie rzeszowskich kierowców już dziś.

Jeździj po Rzeszowie w dogodny dla Ciebie sposób

Nie narzucamy Ci żadnych limitów ilości kursów ani sztywnych godzin pracy. Z nami jeździsz tak, jak Ci wygodnie. Możesz realizować z nami pojedyncze zlecenia, jak i podjąć intensywną, długotrwałą współpracę. Jazdę z iTaxi możesz łączyć także z pracą w innej korporacji taksówkarskiej. Sam wybierasz, kiedy jazda z nami jest dla Ciebie najbardziej opłacalna.

Z iTaxi nie zmarnujesz swojego czasu na rzeszowskich postojach. Nasz system działa w taki sposób, że przydzieli Ci kurs błyskawicznie, gdy wykryje, że jesteś wolny. Zawiązując z nami współpracę, zyskujesz gwarancję, że to zlecenia będą znajdować Ciebie, nie na odwrót.

Dopasowujemy się do Ciebie oferując mnóstwo atrakcyjnych benefitów

Chcesz zasilić nasze elitarne szeregi rzeszowskich kierowców, ale nie posiadasz odpowiednio uzbrojonego i oklejonego pojazdu? Oferujemy możliwość wynajmu nowoczesnego auta z pełnym uzbrojeniem i oznakowaniem na świetnych warunkach. Więcej informacji o wynajmie auta znajdziesz w tym miejscu.

Jeśli masz swój pojazd, ale nie jest on odpowiednio uposażony, za niewielką opłatą zapewniamy Ci także możliwość zakupienia oznakowania, kogutów, zagłówków i innych akcesoriów do Twojego samochodu. Kierowców, którzy nie posiadają własnego terminala płatniczego, zachęcamy do nabycia naszego nowoczesnego terminala SumUp. Naszym kierowcom zapewniamy także możliwość wykupienia rodzinnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Do związania współpracy z Tobą potrzebujemy tylko czterech dokumentów:

  • dowodu rejestracyjnego auta,
  • karty informacyjnej kierowcy,
  • Twojego dowodu osobistego,
  • licencji.

Jazda z iTaxi po Poznaniu po prostu się opłaca

Wymagamy od Ciebie jedynie odpowiednio uposażonego pojazdu, ukończenia 21. roku życia, ważnych badań lekarskich oraz licencji taksówkarskiej. Umowę z nami możesz rozwiązać w dowolnym momencie bez podania przyczyny ani bez żadnych kar umownych. Zatrudniamy wyłącznie kierowców doskonale znających topografię Rzeszowa oraz cechujących się wysoką kulturą osobistą. Jesteś taką osobą? Zasil nasze szeregi elitarnej i zgranej społeczności rzeszowskich kierowców iTaxi.

Masz pytania lub wątpliwości? Sprawdź podstronę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Nie czekaj, aplikuj online i już dziś stań się rzeszowskim kierowcą iTaxi!